سامانه ارسال انبوه پیامک ماد اس ام اس

قیمت خرید پنل پیامک

هزینه تمدید سالیانه برای تمامی بسته ها رایگان می باشد

30 روز ضمانت بازگشت وجه

با خیال آسوده سامانه پیامک مورد نظرتان را خریداری کنید، پنل اس ام اس ما دارای ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه است و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، می توانید از درخواست عودت وجه استفاده کنید.

در انتخاب بسته مورد نظر خود دچار تردید هستید ؟!
نگران نباشید ؛ شما می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۷۵۹۳۵۸ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا بهترین تصمیم را در خرید بسته اس ام اس خود بگیرید.

10 دلیل برای انتخاب ما

سوالات متداول

تفاوت پکیج ها در چیست ؟

تفاوت اصلی پکیج‌ها، تعرفه ارسال پیامک و امکانات موجود در هر بسته می‌باشد که در همین صفحه می توانید امکانات موجود در هر بسته را مقایسه نمایید. اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید یا می‌خواهید به تمام امکانات سامانه دسترسی داشته باشید و محدودیتی وجود نداشته باشد پنل تجاری را تهیه نمایید، در غیر این صورت می توانید پنل شرکتی یا اقتصادی را تهیه نمایید. در پنل پایه قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست وجود ندارد بنابراین برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس این پنل توصیه نمی شود. لازم به ذکر است هزینه پنل پیامک فقط یک مرتبه توسط شما پرداخت می شود بنابراین بهتر است پکیج‌های حرفه‌ای را تهیه نمایید.

آیا امکان ارتقاء سامانه پیامک وجود دارد؟

در هر زمان که بخواهید با پرداخت مابه التفاوت امکان ارتقاء پنل پیامک برای شما وجود دارد. دقت داشته باشید بعد از ارتقاء پنل، پیامک هدیه و خطوط اختصاصی مطابق با بسته اولیه در نظر گرفته شده و شارژ هدیه یا خطوط اختصاصی رایگان بسته جدید دیگر اضافه نمی‌شود. اگر قصد شما خرید پنل تجاری است پیشنهاد می‌کنیم در همین ابتدا پنل پیامکی تجاری را تهیه نمایید. از آنجا که در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس تا ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه وجود دارد به شما اطمینان می دهیم که مشکلی بوجود نمی‌آید.

آیا به قیمت تعرفه ها ؛ مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد ؟

به تعرفه خرید پنل پیامک هزینه‌ای اضافه نخواهد شد و مبلغ اعلامی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد ولی بر روی تعرفه شارژ پیامک ۹% مالیات بر ارزش افزوده مطابق قانون مالیاتی اضافه می گردد.همچنین از ابتدای سال ۹۹، طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره ۱۵ لایحه بودجه سال ۹۹، مبلغ ۱۰ ریال “در زمان ارسال” به مبالغ فوق اضافه می گردد و به حساب خزانه دولت واریز می شود.

در صورت نیاز به فاکتور بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی به واحد مالی درخواست خود را ثبت نمایید تا فاکتور برای شما ارسال شود.

 
بعد از خرید پنل اس ام اس ، فعالسازی سامانه چقدر زمان می برد ؟

به محض خرید پنل پیامک، به صورت اتوماتیک و خودکار نام کاربری و رمز به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد و از قسمت “ورود به سیستم” می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

برای استفاده از سامانه پیامکی در اولین مرتبه لازم است تا مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و یک شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی به نام صاحب پنل ارسال نمایید تا قابلیت ارسال پیامک فعال شود، فرایند بررسی و تایید مدارک معمولا کمتر از ۱۵ دقیقه انجام می شود و بعد از آن می‌‌توانید برای ارسال پیامک از طریق اینترنت اقدام نمایید.

 
آیا برای ارسال پیامک محدودیتی وجود دارد ؟ (محدودیت روزانه ؟ یا محدودیت در هر بار ارسال ؟)

محدودیتی از نظر تعداد دفعات ارسال پیامک یا محدودیت روزانه برای ارسال پیامک انبوه وجود ندارد، در تمامی پکیج‌ها به شرط آنکه شارژ در حساب کاربری شما وجود داشته باشد هر تعداد که بخواهید می توانید پیامک ارسال نمایید.